Инженерные решения
с ТЕПЛОВЫМИ НАСОСАМИ

«Вектор-Пласт» — пластикові вікна кращої якості

Про компанію Vector-Plast

Компанія «Вектор-Пласт» пропонує світлопрозорі конструкції власного виробництва з 2017 року. Наша місія — не просто виготовлення якісних вікон, а створення готових рішень для комфорту і затишку у ваших оселях. 

Сайт Вектор-Пласт — https://vector-plast.com.ua

Отже, що являє собою компанія «Вектор-Пласт» зараз?

Велике виробництво віконних профілів, розташоване в Україні.

Два офіса для зручності замовників. Поспілкуватися з менеджерами і замовити скління можна в Києві і всій Україні.

Більше 1500 задоволених клієнтів, які насолоджуються теплом і затишком у власних будинках, квартирах і офісах. Так, спочатку до нас звертаються, щоб засклити балкон або лоджію. Потім виникає потреба в теплому офісному приміщенні або заміському будинку — в роботі з’являються замовлення від старих клієнтів. Наша статистика показує, що до нас звертається знову кожен 3-й клієнт.

, «Вектор-Пласт» — пластикові вікна кращої якості

Якість нашої продукції

Висока якість продукції, в окремій папці зберігаються близько 10 різних сертифікатів на нашу продукцію.

За 3 роки «Вектор-Пласт» домігся багато чого. І це тільки початок. Адже амбіції та бажання змінювати світ навколо, що стали відправною точкою розвитку компанії, нікуди не зникли.

Ми вибрали для своїх замовників найкраще, тому що ми знаємо, які вікна Вам потрібні! Морозостійкі, нетоксичні, теплі, сучасні, сертифіковані і безпечні.

Установка пластикових вікон — це довгострокових покупка. Від вікна залежить комфорт і атмосфера в усьому будинку. Чи будуть ваші близькі насолоджуватися світлом і теплом або вас будуть переслідувати часті застуди від протягів. Багато в чому це залежить від якості роботи компанії. Довіряйте сімейний затишок компанії Вектор-Пласт.