Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

Carousel contents not found!

Надійні теплові насоси з монтажем та комплексною гарантією від 2 років.

ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Головна (Ua)

Тепловий насос не є якимось надскладним пристроєм, принцип роботи якого відомий виключно виробникам чи монтажникам систем опалення. Тепловий насос, як будь-який інший пристрій для опалення / охолодження, діє за законом термодинаміки. Функціональність теплового насоса близька до кондиціонера, але у нього ще є і розширені можливості.

Існують також теплові насоси, які здатні працювати в двох режимах: власне для обігріву приміщення і для кондиціонування повітря. Такий ефект в цьому типі теплового пристрою досягається завдяки роботі 4-ходового клапана, що змушує холодоагент реверсивно рухатися по всій системі. Під час перемикання клапан переключає конденсатор і випарник. Так, в залежності від погоди і необхідної температури, функціонування блоків всередині і зовні чергується через зміну спрямованості циркуляції холодильного агента в нагріво-холодильному відділі системи за допомогою 4-ходового клапана.

ГОТОВІ РІШЕННЯ З МОНТАЖЕМ для будинків

Головна (Ua)

До 120 м2

від 4490 євро

Головна (Ua)

від 120 м2 до 250 м2

від 5100 євро

Головна (Ua)

від 250 м2 до 350м2

від 7950 євро

КАТАЛОГ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ

ГЕОТЕРМАЛЬНІ ТЕПЛОВІ НАСОСИ

«ПОВІТРЯ-ВОДА» ТЕПЛОВІ НАСОСИ

ПРИКЛАДИ УСТАНОВКИ – НАШІ РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ:

ВІДГУКИ

З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ:

ІНДИВІДУАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Ми здійснюємо підбір теплового насосу виходячи виключно із особливостей будинку, а не «натягуємо» ваші умови на конкретний бренд.

ПОГЛИБЛЕНУ ЕКСПЕРТИЗУ

Більше 9 років ми спеціалізуємося лише на теплових насосах і низькотемпературних системах опалення. Ми накопичили відповідні знання і досвід в цій вузькій сфері.

ГАРАНТОВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ми гарантуємо довгий термін експлуатації ефективної роботи опалювальних систем і теплових насосів, встановлених під ключ від проектування до запуску. (гарантія від 2-х років в залежності від моделі теплового насосу)

ЗАСТОСУВАННЯ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ

Теплі насоси знаходять широке застосування і є основою енергозберігаючої політики в багатьох країнах Америки, Європи та Азії. Популярність використання зростає і в Україні. Тут ми показуємо області і функціонал, найбільш розповсюджених у нас.

Головна (Ua)

ОПАЛЕННЯ ЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

будинків, котеджів, дач, квартир і т.п.

Головна (Ua)

ОПАЛЕННЯ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ

офісні будівлі, АЗС, СТО, готелі, ресторани.

Головна (Ua)

ОБІГРІВ ТЕПЛИЦЬ

і нагрів води для поливу.

Головна (Ua)

НАГРІВ ВОДИ

для побутових потреб.

Головна (Ua)

КОНДИЦІОНУВАННЯ І ОХОЛОДЖЕННЯ

утилізація тепла від виробничих процесів.

Головна (Ua)

НАГРІВ БАСЕЙНІВ

нагрівання води в басейнах різних видів.

ВИДИ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ

Теплові насоси знаходять широке застосування і є основою енергозберігаючої

політики в багатьох країнах Америки, Європи та Азії. Популярність

використання зростає і в Україні. Тут ми показуємо області і функціонал, найбільш поширені у нас.

ТЕПЛОВИЙ НАСОС «ПОВІТРЯ-ПОВІТРЯ»

Пристрій виробляє тепло з повітря на вулиці. Як він працює?
Холодоагент в газоподібному стані потрапляє в компресор, де він зжимається і завдяки використанню електрики зростає температура холодоагенту після цього підігрітий холодоагент під тиском потрапляє в конденсатор, де тепло передається повітрю далі розширювальний вентиль знижує тиск холодоагента, опускаючи температуру → потім холодоагент потрапляє в випарник, де знову стає газом і при цьому фреон забирає тепло повітря зовні і так по колу.

Монтаж системи «Повітря-повітря» здійснюється за допомогою різних внутрішніх блоків, залежно від їх кількості, особливостей інтер’єру і потужності самого пристрою.

Зовнішні блоки малих габаритів підвішуються на стіни, великих – ставляться на окремий фундамент. Розрізняють: 1) підвісні, 2) касетні, 3) підлогові, 4) настінні і 5) канальні конструкції внутрішніх блоків.

Особливості застосування.

Такі насоси в порівнянні з іншими видами коштують дешевше і займають мало часу по установці. Спектр використання пристрою – дуже широкий: офіси, багатоповерхові будинки, приватний сектор, магазини та ін. Крім цього систему «Повітря-Повітря» можна встановити навіть там, де немає батарей (радіаторів) і труб, тобто системи опалення.

Якщо ви ще й живете в помірному кліматі і погода не змінюється по кілька разів на день, тоді цей тепловий насос ідеально підійде. 

ТЕПЛОВИЙ НАСОС «ВОДА-ВОДА»

Пристрій виробляє тепло з найближчого водоймища. Специфіка роботи цього пристрою полягає в тому, що він забирає тепло у води, роблячи її більш холодною, а в будинку підігріває теплоносій системи опалення. Як він працює?

Контур насоса з тепловим носієм опускають у воду, де дно не замерзає навіть у мороз, другий тепловий обмінник підключається до системи водяного опалення; рідкий фреон, який потрапляє у випарник, нагрівається від зовнішнього джерела, починає кипіти і перетворюється в газ, газоподібний хладон циркулює в компресор і стискується під тиском → гарячий газ, що знаходиться в конденсаторі, передає енергію тепловому носія і стає рідким, далі хладон минає дросельний вентиль і під тиском знову слідує циклу.

Особливості застосування

Система обігріву «Вода-вода» досить ефективна, адже рівень теплоенергії перевищує електроспоживання більше ніж у 3 рази! Влітку цей тепловий насос може охолоджувати приміщення. Ще одна перевага – система не залежить від зміни температури на вулиці на відміну від попереднього типу «Повітря-повітря». Однак монтаж і вартість самої системи високі.

ТЕПЛОВИЙ НАСОС  «ГРУНТ – ВОДА» або геотермальний тепловий насос

Пристрій виробляє тепло з землі і переносить його в будинок, передаючи системі водяного опалення. Такий принцип обігріву є одним з найбільш вдалих.

Як він працює?

По трубах геотермального контуру переміщується теплоносій, набуваючи при цьому температуру ґрунту, далі він надходить у випарник, і віддає тепло фреону (холодоагенту), при цьому охолоджуючись і повертаючись в землю фреон стає газом, після чого потрапляє в компресор, піднімаючи тиск газу, потім в конденсаторі газ знову стає рідиною, а після того як він пройшов розширювальний клапан, його тиск падає і фреон знову циркулює до випарника, щоб вилучити тепло.

Особливості застосування

Ця система дозволяє зменшити витрату електрики в 4 рази в порівнянні з кількістю виробленої теплової енергії.

Пристрій може також працювати і на охолодження будинку в реверсивному циклі.

Геотермальні насоси набули особливої ​​популярності в Швеції. За статистикою близько 500 тисяч житлових комплексів в країні облаштовані тепловими насосами різних видів. Ще більше такі насоси полюбилися в Японії, де ними користуються більше 3 мільйонів жителів.

ТЕПЛОВИЙ НАСОС «ПОВІТРЯ – ВОДА»

Пристрій виробляє тепло з повітря і передає системі опалення. Підходить для всіх будівель.

Як він працює?

Фреон рухається по контуру, перетворюючись в випарнику в газ, забираючи на себе енергію навколишнього повітря, компресор стискає хладон (фреон) і потрапляє в конденсатор, далі газ фреон віддає енергію тепловому носію системи опалення і стає рідким, холодоагент проходить через дросельний вентиль, його тиск слабшає і він потрапляє в випарник. І так по циклу.

Особливості застосування

Що стосується місця застосування – то це можуть бути практично всі види будівель, аж до висоток.

Тепловий насос «Повітря – вода» не вимагає ніяких земляних робіт і в порівнянні з геотермальними тепловими насосами коштує дешевше. Якщо водяна система опалення вже змонтована, то встановити тепловий насос можна за 2 дні. Перед установкою цього пристрою слід враховувати погодні умови регіону, ідеальні умови роботи – до – 15 ° C.

МОНТАЖ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ

Установка теплового насоса для опалення відрізняється від установки інших джерел тепла. Існують інженерні та технічні особливості, яких необхідно дотриматись при монтажі. Саме тому проектування та встановлення системи опалення на основі теплового насоса слід довіряти досвідченим фахівцям.

Залиште заявку на сайті чи по телефону.

Протягом 48 годин отримайте наші рекомендації під ваш запит.

Виїзд на об’єкт і узгодження деталей. Підписання договору.

Проектування системи опалення.

Монтаж системи опалення / котельні / установка теплового насоса.

Запуск. Налагодження.

Навчання користувачів. Технічний нагляд.

Використання опалювальної системи.

ПЕРЕВАГИ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ

Тепловий насос для опалення в нашій країні встановлюється все частіше, і популярність зростає з року в рік. Тисячі родин в Києві і Київському регіоні вже переконалися в надійності, зручності використання і реальній економії на опаленні.

Головна (Ua)

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Тепловий насос для опалення виробляє 3-5 кВт теплової, споживаючи 1 кВт електроенергії.

Головна (Ua)

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Значна економія коштів. Окупається за кілька років.

Головна (Ua)

ВІДСУТНІСТЬ НЕОБХІДНОСТІ УЗГОДЖЕННЯ

Установка без узгодження з контролюючими та перевіряючими органами.

Головна (Ua)

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Має набагато більший термін служби серед інших джерел тепла.

Головна (Ua)

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Використовує відновлювані джерела. Пожежо- та вибухобезпечний.

Головна (Ua)

ПРОСТОТА В УПРАВЛІННІ

Автономний і може управлятися дистанційно з телефону.

Частi запитання (FAQ)

🔥 Теплові насоси - які найнадійніші?
Найнадійніші в Україні на сьогодні це - Vaillant, Panasonic, Daikin, IDM, NIBE. Ці ТН можуть забезпечити опалення та кондиціювання.
🌋 Який тепловий насос краще вибрати: грунт-вода, повітря-вода або повітря-повітря?
Якщо площа будинку більше 200 м2 і є вільне місце на ділянці, краще вибрати грунт-вода. Для будинків до 120-200 м2 - повітря-вода. Для будинків до 120 м2 підійде і повітря-повітря. Детальніше про те, як вибрати тепловий насос
💵 Яка вартість надійних теплових насосів з встановленням?
Для будинків до 120 м2 - від 4950 євро. Для будинків 120-200 - від 5100 євро. Для будинків від 200-350 - від 7950 євро. Детальніше про вартість теплових насосів)
🚂 Що потрібно врахувати, щоб система опалення з тепловим насосом працювала ефективно?

1. Повинна бути низькотемпературна система опалення (теплі підлоги, стіни, фанкойли).

2. Гарне утеплення будинку (не менше 100 мм)

3. Надійна команда монтажників