Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

ПРО НАС

Про нас

Станіслав Богдан, інженер і розробник, засновник і керівник компанії Тепло

«Чому тепловий насос? У 2011 році, під час будівництва власного будинку, я вперше глибоко задався над цим питанням, адже потрібно було знайти найбільш ефективний вид опалення (та ще ж і для себе). Я чітко розумів, що ера газу добігає кінця, твердопаливні котли небезпечні, з ними багато клопоту і «запаху», а електрокотли не менш морочливі, адже мають маленький термін служби і дуже низьке ккд. Зазвичай, я жартома кажу, що якщо глибоко шукати відповідь на це питання, то можна збитися з курсу. Краще довіритися нам. Адже пошуки відповідей привели мене до заснування компанії з продажу та встановлення теплових насосів;). Ми не монтуємо інші джерела тепла, за винятком тих випадків, коли є доречним встановлення резервного джерела, а тепловий насос залишається основним. Ми віримо в зелені технології.

На сьогоднішній день ми знаємо дуже багато про теплові насоси, ми знаємо, які типи і марки є на українському ринку і багато інших поза межами нашої Батьківщини. Найкраще, що пропонує наш ринок ми вже встановили на наших об’єктах. Ми знаємо, що і як працює, розуміємо, в яких випадках яке обладнання найбільш ефективне. Ми гнучкі у підборі обладнання оскільки не прив’язані до одного виробника, і пропонуємо кращий варіант виключно виходячи з ситуації клієнта.

 

КОМПАНІЯ «ТЕПЛО» Є ПАРТНЕРОМ:

Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас

НАШ ПАРТНЕР ПО КРЕДИТУВАННЮ ПРОЕКТІВ:

Про нас

«Тепло» – вузькоспеціалізована проектно-монтажна компанія, яка надає послуги з розробки і реалізації раціональних та оптимальних комплексних рішень систем опалення та охолодження на базі ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ з 2011 року.

Всі наші інженери та спеціалісти з монтажу – сертифіковані. 

Дилери теплових насосів запрошують нас на ШЕФ-монтажі і контроль запуску інженерних систем!!!

З нами Ви отримаєте:

– продумане комплексне рішення виходячи з вашої ситуації і бажаного функціоналу;

– якісний монтаж !!! без негативних наслідків;

– гарантію на обладнання від виробника, а також комплексну гарантію на систему під ключ від 2 років (додатково обговорюємо);

– технічну підтримку та супровід в експлуатації протягом 12 місяців з моменту встановлення теплового насосу чи системи опалення;