Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

ПРОМИСЛОВІ ТЕПЛОВІ НАСОСИ

Промисловий тепловий насос застосовується сьогодні не тільки для опалення і гарячого водопостачання, а й для охолодження житлових, комерційних, офісних, адміністративних, розважальних приміщень, готелів і спорткомплексів. Також, досить актуальні насоси для виробничих приміщень, завдання яких полягає в отримання теплової енергії із зовнішнього середовища і передача її теплообміннику.

Тоді як, теплові насоси вже популяризувати серед власників приватних житлових приміщень, тепловий насос, також має великий потенціал для опалення / охолодження будівель з більш габаритними площами. Тому, промисловий тепловий насос – це завжди вигідна інвестиція з швидкими термінами окупності.

 

Промислові теплові насоси

Промисловий тепловий насос повітря-вода

Такі промислові теплові насоси включають моделі з потужністю до 20 тис. Квт, справно працюють в різноманітному діапазоні температур, здатні нагрівати воду до 85 ° С, економлячи при цьому 75-85% ваших витрат на енергоносії. Разом з цим, істотно знижується викид СО2 в атмосферу.

 

Промислові теплові насоси
Промислові теплові насоси

Промисловий тепловий насос вода-вода

Промисловий тепловий насос вода-вода – використовує тепло оборотної води (цикл Карно), дозволяючи нагрітися рідини до затребуваної температури з мінімальними витратами енергії. Продуктивність даної системи від 340 квт, нагрів води від 70 ° С до 90 ° С, холодоагент – R134a.

Вихідна теплова потужність -3,8 кВт при енергії, що витрачається 1 кВт. Експлуатаційна ефективність не залежить від перепадів температур зовнішнього середовища, так як підземні джерела стабільно зберігають температуру не нижче + 5 ° С.

Теплонасос вода-вода досить простий як в установці, так і в використанні, безшумний, призначений для широкого кола користувачів.

 

Промисловий геотермальний тепловий насос

Промисловий геотермальний тепловий насос – вдалий варіант для установки системи опалення в житлових приміщеннях, промислових будівлях, адміністративних установах, торгових центрах і готелях, особливо в тому випадку, коли ті чи інші приміщення не підключені до джерела газу.

Теплоносій: вода і фреон, теплообмінник: грунт, вода.

Теплоносій: вода і фреон, теплообмінник: грунт, вода.

Геотермальні теплові помпи складаються з моделей закритого / відкритого контуру з горизонтальними / вертикальними теплообмінниками. Тому, перш ніж купити промисловий тепловий насос грунт-вода, необхідно ретельно вивчити прилеглу територію будівлі і підібрати найбільш оптимальну і вигідну систему опалення саме для вас.

Промислові теплові насоси

ЯК ВИГІДНО КУПИТИ ПРОМИСЛОВІ ТЕПЛОВІ НАСОСИ В УКРАЇНІ

Промислові теплові насоси в Україні набирають все більшої популярності і це дуже передбачуване явище, зважаючи на високу вартість комунальних послуг і нестабільної економіки в країні

Кожна система опалення крім високої енергоефективності та економічності, відрізняється максимальною надійністю, доступністю, звукоізоляцією, оптимізованим управлінням і вигідним співвідношенням вага / розмір

Всі хто вже став власником цієї унікальної і модернізованої системи опалення істотних мінусів не знаходять. Іноді є нарікання на високу вартість теплових насосів, але це до тих пір, поки клієнти не побачать істотної економії під час їх використання.

Купити промислові теплові насоси – значить вигідно інвестувати свої вкладення, які окупляться вже з другого року експлуатації. А з огляду на той факт, що зростання цін в Україні буде з кожним роком збільшуватися, тепловий насос просто виявиться знахідкою, як для приватного будинку, так і для масштабного промислового підприємства.

Не варто зволікати з установкою опалювальної системи з тепловим насосом.

Ціна промислових теплових насосів залежить від індивідуальних запитів і потреб клієнта, а також від його геолокації

На замітку!

Ящо ви дійсно хочете заощадити на використанні тієї чи іншої системи опалення, а також максимально збільшити термін її експлуатації (понад 10 років) – узгодьте свій вибір з професіоналами і довірте фахівцям монтажні роботи.

І хто б, що не говорив, за новими технологіями – майбутнє, які доступні вже зараз, повністю виправдовуючи всі покладені на них очікування.