Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

СТАТТІ

Статті

Відверта розмова з Замовником про досвід використання теплового насосу у власному будинку.

ашій увазі пропонуємо відео спілкування з нашим Замовником, якому було встановлено тепловий насос в лютому 2020 року. З цього відео ви дізнаєтесь багато цікавої інформації щодо вибору джерела тепла, чому варто обрати тепловий насос, яка може бути комплектація котельної, що важливо врахувати при виборі та будівництві, чи варто встановлювати інтернет-модуль, як гучно працює тепловий насос…

Статті

Вибери тепловий насос – врятуй Світ! Роль ТН в глобальному потеплінні і світовій енергетиці.

Розвиток альтернативної енергетики як основного напрямку декарбонізації – ось шлях, який обирає людство зараз, щоб уберегти Землю від глобального потепління, зменшити використання нафтогазових продуктів, і при цьому мати комфортні умови існування.

Статті

Дорого чи Ні використовувати переваги теплових насосів? Заощаджуємо з розумом.

Європейська Асоціація теплових насосів (https://www.ehpa.org/) в своєму прес-релізі за 2019 р заявила, що в Європі на кінець року було встановлено 11,8 мільйона одиниць теплових насосів. Також в Асоціації зазначили, що зростання ринку теплових насосів триває, і це вже 4-й рік поспіль як ринок ТН подвоюється щорічно. Також в Асоціації прогнозують, що і далі ринок теплових насосів буде рости.

Статті

Тепловий насос для охолодження

Тепловий насос – це не тільки модернізований пристрій у вигляді альтернативної системи опалення та гарячого водопостачання, воно також має функцію охолодження приміщення. Тому один теплонасос здатний поєднувати в собі три окремі функції:

Статті

Теплові насоси своїми руками

На форумах часто зустрічається питання, про те, як зробити тепловий насос своїми руками і чи можна взагалі зробити подібну конструкцію. Ми добре вивчили це питання і прийшли до того, що краще надати читачам замість інструкцій і схем теплового насоса своїми руками, інформацію про те, як робити не можна.

Статті

Сфери застосування теплових насосів

Сьогодні все більшої популярності набуває використання теплових насосів для опалення приміщень, басейнів, офісів та інших споруд. Такі опалювальні системи зазвичай витрачають лише 20% електроенергії, а інші 80% – відбирають з навколишнього середовища (повітря / земля / вода).

Статті

Нагрівання води в басейні тепловим насосом

Тепловий насос – це універсальне і ефективне теплове обладнання, яке використовує для обігріву приміщення джерела навколишнього середовища. Таким чином, теплові насоси стали не менш популярні сьогодні і для прогріву басейнів, адже їх застосування більш економне та і вигідне на відміну газових та електричних котлів.

Статті

Альтернативне опалення

Сьогодні все більшої популярності набуває використання теплових насосів для опалення приміщень, басейнів, офісів та інших споруд. Дані опалювальні системи зазвичай витрачають не менше 20% електроенергії, так як інші 80% – відбирають з навколишнього середовища (повітря / земля / вода).

Статті

Модернізація системи опалення

Модернізація системи опалення в останні роки стала дуже і дуже популярною для власників приватних будинків та інших споруд. З огляду на те, що вона вирішує багато важливих завдань, а саме:
Знижує рівень витрат на опалення і гаряче водопостачання.
Має зручну, малогабаритну систему впровадження (як в будівлю з нуля, так і вже в встановлену опалювальну систему будинку).
Допомагає розширювати функціонал і комфорт модернізованого теплозабезпечення.

Статті

Використання теплового насоса разом c газовим котлом

До питання підбору альтернативного опалення слід підходити ретельно та обдумано, так як всі технічні складності і очікування вигоди, вирішуються безпосередньо в процесі вибору пристрою. Варіантів досить багато, до того ж, сьогодні особливою популярністю користується поєднання опалювального устаткування, де у кожного з них є як переваги, так і недоліки.

Статті

Застосування теплових насосів в житлових будинках

Теплові насоси для опалення успішно діють і беруть участь у багатьох сферах діяльності людини. Дані пристрої користуються великою популярністю, так як їх відрізняє: рентабельність, надійність, екологічність, безпека, ефективність і тривала експлуатація. Європейським лідером по застосуванню теплонасосів, є Швеція, де задіяно 95% інноваційних систем опалення. Далі список першості по геотермальним установкам – продовжує Фінляндія і Німеччина.

Статті

Проектування систем опалення з тепловим насосом

Тепловий насос для опалення будинку – це вдала можливість скоротити витрати на опалення і гарячу воду, без будь-якої шкоди для навколишнього середовища. Крім цього, у кожного споживача є можливість стати автономним від централізованої опалювальної системи і державних квот на всі види палива.

Основна функція теплового насоса – витягувати тепловий потенціал з навколишнього простору і перенаправляти його до об’єкту обігріву (теплоносія). Але, установка теплонасоса, як і будь-якого іншого функціоналу, неодмінно повинна починатися з проектування системи опалення. Дану процедуру слід довіряти компаніям, які мають досвід, професіоналізм, кваліфікований персонал і мають в своєму розпорядженні – якісну матеріально-технічну базу.

Статті

Застосування теплових насосів

21 століття – століття енергоефективних технологій. Про енергозбереження зараз думають і говорять усі – від домовласників і квартиронаймачів, закінчуючи власниками офісних, виробничих приміщень і керівниками різних бюджетних установ.

Статті

Повітряний тепловий насос в сучасному котеджі

Даний вид теплових насосів дозволяє індивідуально забезпечити опалення, нагрів ГВП, охолодження, еффективність вентиляції об’єктів нерухомості. При цьому тепловий потенціал знімається з навколишнього повітря, що дозволяє відмовитися від впровадження дорогих заходів з облаштування ґрунтових зондів і водяних колекторів. Завдяки застосуванню високо функціональних повітряних теплових насосів, їх працездатність гарантована при температурі зовнішнього повітря до -25 ° С з вбудованим електричним догрівачем. Ця особливість дозволяє застосовувати дані теплові насоси в якості єдиного джерела тепла в повній мірі забеспечуючи всі кліматичні параметри.

Статті

Тепловий насос в бізнес центрах і офісних будівлях

Існує пряма залежність ефективності праці співробітників від якості кліматичних умов, в яких вони працюють, тому забезпечення цих параметрів є важливим фактором. Особливо велике значення має підтримка заданої температури в офісах і бізнес центрах. Це пов’язано з великою кількістю людей і необхідністю функціонування різної офісної техніки, яка виробляє тепло.

Статті

 Vaillant flexoCOMPACT і flexoTHERM exclusive

Модульні теплові насоси для опалення, охолодження та гарячого водопостачання, що використовують тепло грунту, води чи зовнішнього повітря в якості джерела Vaillant flexoCOMPACT і flexoTHERM exclusive мають відмітну емблему (логотип) GREEN IQ.

Статті

Переваги поєднання теплового насоса і теплих підлог.

У цій статті приділимо увагу питанням як домогтися максимальної ефективності системи опалення і при цьому підвищити рівень комфорту в будинку, офісі і т.п. Отже, що важливо в системі опалення? Це джерело енергії (тобто тепла) і власне елементи системи, які передають це тепло нам. І щоб вибрати найбільш ефективну систему опалення, важливо лише розумно використати всі ці елементи системи, які в своєму поєднанні дадуть найбільший ефект синергії.

Статті

Китайські теплові насоси VS японські, європейські, США

Питання, які хвилюють багатьох домовласників, які вирішують задачу з обігрівом житла і які схиляються до використання енергоефективних технологій, – наскільки ж хороші китайські теплові насоси, і чи можуть вони конкурувати на рівних умовах з іменитими західними виробниками теплових насосів з Європи, США та Японії?

Статті

Як правильно утеплити будинок, не пустивши гроші на вітер

В ідеальному світі у нас є ділянка землі, палаючі азартом очі і грандіозні плани про зведення самого теплого, світлого, енергоефективного будинку на землі. І зовсім небагатьом щасливчикам дістається виграшний лотерейний квиток і можливість здійснити свої мрії не озираючись на обставини.

Статті

Наскільки широко поширені теплові насоси в Україні

Головною причиною, що спровокувала вибухове зростання популярності енергозберігаючих технологій, зокрема теплових насосів, стала енергетична криза, що давно вже назрівала в Україні, та і поза її межами. Дорогий газ, застаріла структура ЖКГ, недосконалі марнотратні технології централізованого забезпечення житлових будинків теплом привели до швидкого зростання тарифів на комунальні послуги.

Статті

Програма IQEnergy допоможе заощадити і скоротити витрати на обігрів житла

Чи замислювалися ви про те, скільки вам доводиться платити за опалення вашого будинку або квартири? Напевно, ТАК, адже суми, зазначені в квитанціях, лякають кількістю нулів після одиниці. Газ, електрика з кожним роком дорожчають, разом з ними ростуть і комунальні платежі.

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Тепловий насос під ключ від підбору до введення в експлуатацію.

Статті

ПІДБИРАЄМО ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Статті

ПРОЕКТУЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО

Статті

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД

Статті

МОДЕРНІЗУЄМО ІСНУЮЧІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ