Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

Вибери тепловий насос – врятуй Світ! Роль ТН в глобальному потеплінні і світовій енергетиці.

Роль теплових насосів в глобальному потеплінні і не тільки. Установи тепловий насос – врятуй світ.
Розвиток альтернативної енергетики як основного напрямку декарбонізації – ось шлях, який обирає людство зараз, щоб уберегти Землю від глобального потепління, зменшити використання нафтогазових продуктів, і при цьому мати комфортні умови існування.

“Сьогодні вся енергетика сфокусована на темі боротьби з кліматичними змінами. Передові країни вибудовують свої енергетичні комплекси, орієнтуючись на Паризькі угоди, які підписала і Україна”, – сказав Омельченко, директор енергетичних програм Центру Разумкова (http://razumkov.org.ua/ ).

Європейська Асоціація Теплових насосів (https://www.ehpa.org ) бачить свою місію в тому, щоб просунути теплові насоси в центр енергетичної системи. На думку фахівців цієї асоціації саме використання теплових насосів дозволить добитися бажаної і такої необхідної енергоефективності та енергонезалежності і звичайно ж досягти кліматичних цілей, якими зараз схвильовані не тільки країни Європи, а й весь світ.

Ефективність теплових насосів вже не дивина, і якщо раніше потрібно було її доводити і переконувати в ній, то зараз все менше і менше людей занурюються в глибину цього питання. Проте, ми все ж таки ще раз поділимося даними ефективності теплових насосів в порівнянні з іншими джерелами, і в цей раз не з власного досвіду, а тими, що вказані на сайті Європейської асоціації теплових насосів:

Отже, тепловий насос споживаючи 1 кВт енергії, виробляє 3 кВт теплової енергії. Це відповідає ефективності в 300%.

У той час як інші види опалення мають наступну ефективність:

  • Газовий або масляний конденсаційний котел: 90-96%.
  • Газовий або масляний звичайний (неконденсаційних) котел: 70-80%.
  • Прямий електронагрів (електрокотел): 35-45%.

75% енергії, яку використовує тепловий насос – відновлювальна, решта 25% генерується найчастіше з електроенергії (в 99% випадків). Але, електрика може вироблятися поновлюваними джерелами (гідро, або вітрова енергія, або сонячні батареї / фотовольтаїка), в такому випадку тепловий насос вже буде на всі 100% поновлюваним і СО2 нейтральним.

Роль і вплив теплових насосів з кожним роком зростає і на сьогоднішній день саме використання цього обладнання для опалення та охолодження сприяє скороченню викидів СО2 щороку на 9,16 млн.тонн тільки в країнах Європи.

(Дані https://www.ehpa.org/technology/key-facts-on-heat-pumps/ )

Згідно інформації ІЕА (International Energy Agency https://www.iea.org/ ) теплові насоси при активному впровадженні в приватне будівництво могли б уже економити 50% викидів СО2 в цьому секторі, і вже 5% викидів перекривати в промисловому секторі. А це означає, що вже можна економити до 1,8 мілрд.тонн СО2 щорічно за допомогою використання теплових насосів.

Якщо дивитися на ТН як засіб енергонезалежності, то і така мета для Європейський країн виглядає досяжною. Щороку Європа імпортує більш ніж на 400 млрд. євро енергію з інших країн. А теплові насоси дозволяють скорочувати споживання енергії всередині союзу і це звичайно ж сприяє зменшенню імпорту і забезпечує бажане енергозбереження та енергонезалежність.

Такі цілі імпонують і нам, українцям. І ми можемо взяти цей досвід і стратегію досягнення щоб досягти енергонезалежності, при цьому забезпечити комфорт і затишок і ефективність енергетики країни в цілому. Кожен житель України, кожен з нас безпосередньо впливає на те як скоро ми досягнемо таких цілей, в момент коли вибирає для себе той або інший спосіб опалення та кондиціонування свого будинку, офісу, ін. комерційної нерухомості.

Якщо вам потрібна допомога в підборі / виборі, ви можете скористатися консультацією наших фахівців. Будемо раді надати більше інформації по тепловим насосам і комплексних рішень на їх основі. Звертайтеся. Ми – вузькоспеціалізована компанія, забезпечуємо спектр послуг від проектування, підбору обладнання до установки і сервісу комплексних рішень кліматичних систем на базі теплових насосів.

Вдалих вам рішень!

КОМПЛЕКСНОЕ РЕШЕНИЕ

Тепловой насос под ключ, от подбора до использования.

Роль теплових насосів в глобальному потеплінні і не тільки. Установи тепловий насос – врятуй світ.

подбираем тепловой насос

Роль теплових насосів в глобальному потеплінні і не тільки. Установи тепловий насос – врятуй світ.

Проектируем и устанавливаем

Роль теплових насосів в глобальному потеплінні і не тільки. Установи тепловий насос – врятуй світ.

Обеспечиваем профессиональное сопровождение в эксплуатации

Роль теплових насосів в глобальному потеплінні і не тільки. Установи тепловий насос – врятуй світ.

Модернизируем существующие системы отопления под ключ