Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

ТЕПЛОВІ НАСОСИ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ

Теплові насоси для комерційної нерухомості: ріжемо витрати, підвищуємо прибуток

Що таке комерційна нерухомість? Це будівлі, побудовані на комерційній основі, головне завдання яких – приносити прибуток. Це можуть бути:

 • Офісні будівлі.
 • СТО.
 • Кафе і ресторани.
 • Торгові центри.
 • Невеликі готелі.
 • Готельні комплекси і т.д.

Будинки різні, а мета у всіх проектів одна – забезпечити фінансовий добробут власника об’єкта нерухомості. Найкраще з цим завданням справляються багатофункціональні будівлі, де одночасно можуть бути розміщені: ресторан, фітнес клуб, готельні номери.

Теплові насоси для комерційної нерухомості
Однак крім отримання прибутку, володіння будь-комерційною нерухомістю. пов’язане з постійними витратами, значну частину яких складає оплата комунальних послуг, зокрема, опалення, кондиціонування, і сюди ж можемо віднести і вентиляцію.

Все те, що створює комфортний клімат в приміщенні.

Власники готелів, великих торгових центрів не з чуток знають, наскільки це витратні статті. Щоб заощадити, можна спробувати підключитися до систем центрального опалення, що вдається рідко, ще рідше виходить підвести до будівлі газ. Як бути? Можна піти традиційним шляхом – палити кіловати електроенергії і отримувати величезні рахунки за електрику.

Але є куди більш сучасний економічний, екологічно чистий і безпечний спосіб обігріти або охолодити сотні квадратних метрів приміщень, щоб не вилетіти при цьому в трубу, – використовувати тепловий насос для комерційної нерухомості.

ТЕПЛОВІ НАСОСИ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ: КОМПЛЕКСНА ЕКОНОМІЯ

Напевно вам знайома будівля в центрі першої картинки на цій сторінці.

Так, це знаменитий хмарочос «Empire State Building». З 80-х років минулого століття він опалюється підземним теплом за допомогою геотермальних теплових насосів.

Запити в нашій країні скромніші, але такий досвід точно потрібно враховувати, зводячи комерційний об’єкт або плануючи його реконструкцію.

Що може дати тепловий насос комерційній будівлі?

 

 • Економічну систему опалення. З 1 кВт електроенергії ви будете отримувати до 5 кВт теплової енергії. У електрокотлів це співвідношення становить один до одного.
 • Просте обслуговування. Комплекс повністю автоматизований і не вимагає постійного контролю.
 • Довгу експлуатацію без поломок і форс-мажорів. Система максимально проста, ламатися там практично нічому.
Теплові насоси для комерційної нерухомості

Для таких об’єктів інженери компанії «Тепло» ще до етапу проектування розробляють концепцію повного інженерного забезпечення, де, крім опалення, враховується система вентиляції, кондиціонування, ГВС.

На етапі передпроектної підготовки ми:

 • Обстежуємо об’єкт, а якщо будинок ще не побудовано – оцінюємо функціонал за архітектурним проектом; консультуємо з технічних питань.
 • Опрацьовуємо різні варіанти технічних рішень.
 • Розраховуємо терміни окупності теплового насоса.
 • Обгрунтовуємо економічну доцільність і пропонуємо рішення для підвищення енергоефективності системи, що проектується.
 • Проводимо експертизу готових інженерних мереж, даємо рекомендації по регулюванню, налаштуванню, експлуатації систем, або їх заміні.

В результаті опрацювання вищезазначених завдань, замовник отримує опрацьовані ефективні рішення інженерного забезпечення.

Не топіть будівлю грошима, використовуйте для цього природні відновлювані ресурси. Це дешевше, ефективніше і безпечніше.

приклади установки – наші роботи

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Тепловий насос під ключ від підбору до введення в експлуатацію.

Теплові насоси для комерційної нерухомості

ПІДБИРАЄМО ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Теплові насоси для комерційної нерухомості

ПРОЕКТУЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО

Теплові насоси для комерційної нерухомості

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД

Теплові насоси для комерційної нерухомості

МОДЕРНІЗУЄМО ІСНУЮЧІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ