Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

ТЕПЛОВІ НАСОСИ ДЛЯ РЕСТОРАНІВ: БАГАТО ТЕПЛА, ГАРЯЧОЇ ВОДИ І СВІЖОГО ПОВІТРЯ

Ресторани. Смачна їжа, багато відвідувачів, вирує кухня, шеф-кухар в постійному цейтноті. Це таке маленьке місто всередині міста, маленький, але гордий і незалежний всесвіт. А може не такий вже незалежний? Електрика, вода, опалення – все це спалюється, виливається у величезних кількостях. Разом з витратами на персонал, закупівлю продуктів в кінці кожного місяця набігає відчутна сума.

З продуктами і персоналом ми вам не допоможемо, а ось як грамотно економити на опаленні – підкажемо.

Тепловий насос для ресторану – коротке, ємне словосполучення. Саме це «заклинання» допоможе вам, як мінімум, втричі скоротити витрати на обігрів приміщень.

  • Тепловий насос з 1 кВт електрики виробляє до 5 кВт теплової енергії. Традиційні електрокотли працюють в співвідношенні один до одного.
  • Тепловий насос максимально простий в обслуговуванні, не вимагає постійної уваги – вся система автоматизована.
  • І, нарешті, тепловий насос – це комплексне рішення, він може не тільки опалювати.
Теплові насоси для ресторанів

Будь-яке житлове і комерційне будівництво потребує обігріву. Ресторану, разом з опаленням, потрібна хороша вентиляція, ефективна система кондиціонування і дуже багато гарячої води. Всі ці завдання вирішуються за допомогою установки комплексної системи з тепловим насосом.

ТЕПЛОВІ НАСОСИ ДЛЯ РЕСТОРАНІВ: В ПОТРІБНЕ ЧАС У ПОТРІБНОМУ МІСЦІ

Бойлер непрямого нагріву повністю забезпечить потреби ресторану в гарячій воді, а встановлені фанкойли, працюючи взимку на обігрів, влітку даруватимуть гостям і персоналу ресторану приємну прохолоду.

Ми не дарма згадали кухню. Тут постійно щось смажать, варять, парять, в процесі приготування виділяється неймовірну кількість тепла. Від цього «зайвого» тепла допомагають позбавлятися витяжки та відкриті вікна. По суті, опалюється вулиця.

А гаряча кухня ресторану – це ідеальне джерело тепла, яке можна використовувати повторно і багаторазово, об’єднавши тепловий насос з системою рекуперації. Таке рішення дозволить додатково скоротити витрати на оплату електроенергії майже на чверть.

Що ми отримуємо в результаті:

  • Економічну систему опалення.
  • Систему кондиціонування без установки додаткового обладнання.
  • Ефективну вентиляцію з рекуперацією тепла.
  • Гарячу воду.
Теплові насоси для ресторанів

Залиште заявку на нашому сайті прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію з виїздом фахівців на об’єкт. Ми проведемо оцінку наявних інженерних мереж, запропонуємо кілька варіантів технічних рішень. Не грійте вулицю, грійте гостей і персонал.

 

Також теплові насоси є прекрасним джерелом тепла для квартир, будинків, офісних приміщень, теплиць, басейнів, СТО і АЗС.

приклади установки – наші роботи

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Тепловий насос під ключ від підбору до введення в експлуатацію.

Теплові насоси для ресторанів

ПІДБИРАЄМО ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Теплові насоси для ресторанів

ПРОЕКТУЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО

Теплові насоси для ресторанів

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД

Теплові насоси для ресторанів

МОДЕРНІЗУЄМО ІСНУЮЧІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ