Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

ТЕПЛОВІ НАСОСИ ДЛЯ ТЕПЛИЦЬ

Теплові насоси для теплиць: досконала система терморегуляції

Великі тепличні господарства потребують хороших систем терморегуляції, здатних цілий рік підтримувати комфортний для вирощування овочевих культур температурний режим. Мова йде не тільки про обігрів теплиць взимку, але і про їх охолодження в найспекотніші дні літа.

З таким комбінованим завданням може впоратися тільки тепловий насос для теплиць. Традиційне опалювальне обладнання має ряд недоліків, головним з яких є робота виключно на обігрів. Щоб знизити температуру повітря, доводиться оснащувати теплицю додатковими системами.

Опалення теплиці тепловим насосом дозволяє:

  • Повноцінно регулювати температуру повітря і грунту протягом усього року.
  • Готувати воду для поливу рослин взимку.
  • Не думати про великі витрати газу / твердого палива.
  • Автоматизувати температурний контроль (не потрібно думати про те, що пора б підкинути дров у грубку).
  • Мінімізувати витрати на електроенергію.
  • Спростити процес обслуговування опалювального обладнання.
Теплові насоси для теплиць

Геотермальне опалення ТЕПЛИЦІ

Геотермальне опалення теплиці – найбільш ефективний спосіб обігріву промислових теплиць. Вертикальні колектори встановлюються в пробурені свердловини, перетворюючи низькопотенційну теплову енергію грунту в високопотенційне тепло. Така система практично не залежить від зміни кліматичних умов.

Максимального ККД можна досягти, комбінуючи тепловий насос з водяним опаленням теплиці взимку. Аналогічна схема використовується для обігріву житлових приміщень за допомогою системи теплої підлоги. У грунті по всій площі теплиці прокладаються пластикові труби. Знизу труби ізолюють товстим шаром пінополістиролу. Зверху конструкцію засипають піском і родючим шаром грунту.

Завдяки порівняно невисокій температурі циркулюючого по трубах теплоносія (до 40 ° C), коріння рослин надійно захищені від надмірного нагрівання.

Тепловий насос – дуже зручне рішення для використання в тепличному господарстві. Вимагає мінімум уваги, ККД в три рази вище ККД електрокотла, ТН в три рази економічніше. Це екологічно чиста, універсальна система терморегуляції з унікальними експлуатаційними властивостями.

Теплові насоси для теплиць

Хочете вирощувати багато, а за енергоресурси платити копійки? Телефонуйте. Ми виконуємо роботи під ключ – від закупівлі необхідного обладнання та матеріалів до доставки, установки, настройки і сервісного обслуговування.

Також теплові насоси є прекрасним джерелом тепла для квартир, будинків, офісних приміщень, ресторанів, басейнів, СТО і АЗС.

приклади установки – наші роботи

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Тепловий насос під ключ від підбору до введення в експлуатацію.

Теплові насоси для теплиць

ПІДБИРАЄМО ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Теплові насоси для теплиць

ПРОЕКТУЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО

Теплові насоси для теплиць

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД

Теплові насоси для теплиць

МОДЕРНІЗУЄМО ІСНУЮЧІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ