Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

ТЕПЛОВИЙ НАСОС ДЛЯ БАСЕЙНУ

Тепловий насос для басейну: тепла вода цілий рік за копійки

Басейн в приватному будинку або готельному комплексі – це відмінне місце для активного відпочинку – завжди хочеться зануритися, поплавати, побарахтатися в теплій воді. Але зовсім не хочеться чекати, поки вода нагріється, і, тим більше, оплачувати сотні кіловат електроенергії, які намотають на лічильник ненажерливі електротени. З ними, і без того витратне, утримання басейну перетворюється в фінансову катастрофу.

Встановлення теплових насосів для басейну дозволить:

  • Значно знизити витрати на нагрів води.
  • Користуватися басейном круглий рік.
  • Заощадити місце для монтажу обладнання (сама установка займає не більше 1 м2, це в середньому, варто розуміти, що все залежить від розмірів басейну).
  • Спростити процес обслуговування системи.
Тепловий насос для басейну
Ефективність використання теплового насоса збільшується якщо в літню пору їм обігрівати басейн, а в зимовий опалювати будинок. Такий варіант прийнятний для басейнів на території приватних домоволодінь.

Тепловий насос можна встановити на загальну систему опалення, а також використовувати спосіб підігріву басейну теплою підлогою – це просто, порівняно недорого і надійно. У такій системі площа нагріву дорівнює площі водної поверхні, що в рази підвищує ефективність всієї установки. Нагріта теплою підлогою вода підніматиметься вгору, забезпечуючи рівномірне прогрівання басейну. Цей спосіб ми рекомендуємо використовувати тільки для критих басейнів.

Tепловой насос для басейнів – це екологічно чистий, безпечний джерело тепла. Забудьте про пожежонебезпечні твердопаливні і газові котли; дорогі в експлуатації електротени і далеко не завжди ефективні сонячні колектори.
Розміщена нижче таблиця допоможе зрозуміти, якої потужності вам знадобиться тепловий насос для басейну. Ціна теплового насоса в першу чергу залежить від його продуктивності, тому вибираючи пристрій, потрібно враховувати даний факт, щоб згодом не переплатити за «зайві» кіловати потужності.
Тепловтрати (Вт / м2) площі дзеркала води басейну. Період експлуатації з квітня по вересень.

 

Тип басейну Температура води,°С
20 24 28
Накритий 100 150 200
Зі захистом від вітру і накриттям 200 400 600
Зі захистом від вітру і без накриття 300 500 700
Відкритий 400 800 1000

Наприклад, площа вашого басейну 30 м2. Щоб визначити потужність теплового насоса, потрібно вибрати тип басейну, наприклад – критий. Далі вибираємо необхідну температуру, припустимо це 24 ° C. Відповідно до цих параметрах, наші тепловтрати – 150 Вт / м2, множимо на площу басейну, і отримуємо необхідну потужність теплового насоса, в нашому випадку вийшло 4,5 кВт.

Для більш точних розрахунків вам знадобиться допомога фахівця. Залиште заявку на нашому сайті, ми зв’яжемося з вами, узгодимо зручний для візиту час і до вас на об’єкт приїде наш інженер. Вже на місці, враховуючи умови експлуатації, він складе проектний план, зробить необхідні розрахунки, підготує попередній кошторис.

Після цього ви зможете вибрати оптимальний по співвідношенню ціна / продуктивність / експлуатаційні витрати тепловий насос для басейну. Купити тепловий насос і необхідні матеріали ви можете самостійно, або доручити нам всі турботи по закупівлі і доставці обладнання. Монтаж установки займе не більше одного-двох днів.

Тепловий насос для басейну

Не паліть дрова, не витрачайте кіловати електроенергії на прямий нагрів води – це не ефективно і дуже затратно. Використовуйте енергоефективні технології, замовляйте установку теплового насоса для басейну.

Також теплові насоси є прекрасним джерелом тепла для квартир, будинків, офісних приміщень, ресторанів, теплиць, СТО та АЗС.

приклади установки – наші роботи

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Тепловий насос під ключ від підбору до введення в експлуатацію.

Тепловий насос для басейну

ПІДБИРАЄМО ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Тепловий насос для басейну

ПРОЕКТУЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО

Тепловий насос для басейну

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД

Тепловий насос для басейну

МОДЕРНІЗУЄМО ІСНУЮЧІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ