Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

ТЕПЛОВИЙ НАСОС ДЛЯ ОПАЛЕННЯ АЗС

Тепловий насос для АЗС: безпечне, економічне джерело тепла

АЗС – складний об’єкт для проектування систем опалення. Під заборону потрапляє газове, рідко-, твердопаливне обладнання. Ніякого легкозаймистого палива бути не повинно, за винятком того, що знаходиться в підземних сховищах і використовується для заправки автомобілів.

Дозволені лише електричні системи опалення, а це далеко не найекономічніший спосіб обігріву. Крім опалення, необхідно забезпечити на об’єкті:

  • Ефективне охолодження приміщень влітку.
  • Приплив свіжого повітря.
  • Гаряче водопостачання.

Доводиться встановлювати додаткові системи, що підвищують не тільки експлуатаційні витрати, а й первинні витрати на придбання обладнання.

Теплові насоси для АЗС укупі з низькотемпературної системою опалення: теплі підлоги, стіни, фанкойли, разом закривають всі потреби об’єкта. Плюс, це суттєва економія електроенергії – до 100 000 кВт на рік.

 

Тепловий насос для опалення АЗС

Тепловий насос ДЛЯ АЗС: В ПРОЕКТІ ВРАХОВУЄМО ВСЕ

На АЗС монтується геотермальна установка, або тепловий насос типу «повітря-вода» або «повітря-повітря». Вибір обладнання залежить від площі самого об’єкта, площі зони забудови. Якщо місце дозволяє, то краще вибрати перший варіант.

У грунті буряться свердловини, куди поміщаються геотермальні зонди. На великій глибині (від 15 м) температура грунту не залежить від кліматичних змін на поверхні, що значно збільшує ККД теплонасосної установки.

Кожен погонний метр свердловини здатний відбирати приблизно 50-55 Вт тепла. Використовуючи це значення, знаючи коефіцієнт тепловтрат будівлі, не складно розрахувати необхідну площу колектора, вибрати оптимальний по співвідношенню ціна / продуктивність тепловий насос для АЗС.

Інженери компанії «Тепло» враховують не тільки ці параметри, але і безліч інших факторів при розробці проекту системи опалення та проведення передпроектних робіт, які впливають на працездатність всієї системи. Серед цих факторів такі:

  • Рівень теплоізоляції будівлі.
  • Кліматичні / погодні умови.
  • Тип грунту, на якому розташований об’єкт.
  • Потреби в гарячій воді.
  • Потреба в обсязі свіжого повітря.
Тепловий насос для опалення АЗС

Така ретельна підготовка дозволяє домогтися максимально ефективної роботи теплонасосного обладнання і скоротити надалі експлуатаційні витрати.

Збільшуйте прибуток, скорочуючи витрати – замовляйте установку теплових насосів для АЗС вже зараз.

Також теплові насоси є прекрасним джерелом для опалення квартир, будинків, офісних приміщень, ресторанів, теплиць, басейнів і СТО.

приклади установки – наші роботи

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Тепловий насос під ключ від підбору до введення в експлуатацію.

Тепловий насос для опалення АЗС

ПІДБИРАЄМО ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Тепловий насос для опалення АЗС

ПРОЕКТУЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО

Тепловий насос для опалення АЗС

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД

Тепловий насос для опалення АЗС

МОДЕРНІЗУЄМО ІСНУЮЧІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ