Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

ТЕПЛОВИЙ НАСОС ДЛЯ ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ

Тепловий насос для опалення будинку: розумні технології для економії з розумом

Сучасне житло повинне бути теплим, комфортним, економічним, «розумним». З двома першими завданнями легко справляється традиційне опалювальне обладнання: газові, твердопаливні, електрокотли. Але економічними, «розумними», а, часом, і доступними, якщо говорити про природний газ, назвати такі системи складно.

Встановлюючи тепловий насос для опалення будинку, ви вирішуєте відразу кілька завдань:

  • Істотно економите на обігріві приміщень.
    Підвищуєте пожежну безпеку житла (ніяких дров, газу).
  • ТА отримуєте енергоефективну, довговічну опалювальну систему.
  • Заощаджуєте місце для монтажу обладнання (сама установка може зайняти не більше 1 м2, звичайно ж якщо встановлювати додатково обладнання, то знадобиться котельня від 3 до 7 м2).
  • Вирішуєте проблему з трудомістким обслуговуванням котлів.
Тепловий насос для опалення будинку

Тепловий насос використовує тепло землі або навколишнього середовища для обігріву будинку – це безпечна, економічна, екологічно чиста опалювальна система з високим ККД. Електрокотел витрачає 1 кВт електроенергії, перетворюючи його в 1 кВт теплової енергії. Тепловий насос для приватного будинку робить це в 5 разів ефективніше, виробляючи до 5 кВт теплової енергії з 1 кВт електроенергії.

Домогтися максимальної ефективності обігріву будинку тепловим насосом дозволяє використання низькотемпературних опалювальних систем: теплі підлоги, стіни, фанкойли. Таке тепло не тільки дешевше, воно набагато комфортніше – підлога завжди тепла, повітря не сушить.

Залежно від кліматичних умов, характеристик земельної ділянки, використовується повітряне або геотермальне опалення будинку. Ціна обладнання може відрізнятися, але суть теплових насосів для будинку від цього не змінюється – вони здатні не тільки обігрівати приміщення взимку. Це ще і цілорічна система підготовки гарячої води, а в спекотні літні дні – ефективна система кондиціонування.

Якщо ви хочете жити комфортно, не обов’язково щороку платити тисячі гривень за опалення. Досить мінімізувати тепловтрати приміщень: грамотно утеплити фундамент, стіни, підлогу (10 см перший поверх, 3 см другий поверх), перекриття та купити тепловий насос для опалення будинку.

Головне – не помилитися у виборі обладнання, домогтися максимального ККД від установки теплового насоса для обігріву будинку. Щоб цього досягти, доручіть роботу з проектування, монтажу та налагодженню опалювальної системи інженерам і монтажникам компанії «Тепло».

Підсумкова вартість монтажу геотермального опалення під ключ виявиться набагато нижче, якщо роботу із закупівлі, доставки, установці і пусконаладці устаткування буде проводити одна компанія.

Телефонуйте, замовляйте монтаж геотермального або повітряного опалення будинку – ціни на наші послуги не кусаються, а витрати на створення «розумної» опалювальної системи швидко себе виправдають.

Тепловий насос для опалення будинку

приклади установки – наші роботи

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Тепловий насос під ключ від підбору до введення в експлуатацію.

Тепловий насос для опалення будинку

ПІДБИРАЄМО ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Тепловий насос для опалення будинку

ПРОЕКТУЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО

Тепловий насос для опалення будинку

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД

Тепловий насос для опалення будинку

МОДЕРНІЗУЄМО ІСНУЮЧІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ