Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

ТЕПЛОВИЙ НАСОС ДЛЯ ОПАЛЕННЯ СТО

Тепловий насос для опалення СТО: в 5 разів вигідніше й ефективніше електрокотла

СТО часто будуються в межах міста. Не завжди до об’єкта можна підвести газову трубу або підключити його до центральної системи опалення. Використання твердопаливних котлів в такому випадку теж неможливо зважаючи на велику кількість викидів, що забруднюють атмосферу.

Про СТО, розташованих уздовж автомобільних магістралей, і говорити не доводиться, найчастіше в таких місцях спостерігаються великі проблеми з інфраструктурою. У такій ситуації багато власників СТО вирішують проектувати систему опалення з використанням електрокотлів.

Як правило, первинні вкладення в покупку електрокотла і витратних матеріалів не великі. Диявол криється в деталях, а саме, в експлуатаційних витратах. Опалення електрокотлом – найдорожчий спосіб обігріву. А з сьогоднішніми цінами на енергоресурси і їх невгамовним зростанням – це та ще авантюра.

Але є й інше, набагато більш вигідне рішення -теплові насос для опалення СТО.

Тепловий насос для опалення СТО
Тепловий насос для опалення СТО
  • Тепловий насос в п’ять разів ефективніше і економніше електрокотла.
  • Установка ТН не вимагає нескінченних технічних узгоджень наглядових органів.
  • Не потрібно підводити до об’єкта додаткові кіловати електроенергії.
  • Теплові насоси дуже прості в обслуговуванні і надійні в експлуатації.

Якщо на об’єкті вже встановлено опалювальне обладнання, але ви хочете скоротити свої експлуатаційні витрати, можна встановити тепловий насос, а наявний котел зробити резервним джерелом опалення. Автоматика буде налаштована на підключення резервного котла при пікових навантаженнях (наприклад, в найхолодніші дні січня).

Тепловий насос ДЛЯ СТО: 3 В 1

Встановивши тепловий насос, ви отримаєте безкоштовну систему кондиціонування. Ті ж опалювальні прилади (фанкойли), які будуть гріти вас взимку, влітку зможуть працювати в режимі охолодження.

Без гарячої води на СТО теж не обійтися. Майстрам потрібно приймати душ після завершення робочого дня, машини перед постановкою в ремонтний бокс потребують мийки. Бойлер непрямого нагріву дозволить вирішити і цю задачу набагато ефективніше електричних бойлерів.

Тепловий насос для СТО – вибухо- і пожежобезпечна, екологічно чиста система опалення.
Замовивши установку теплового насоса в компанії «Тепло», ви зможете почати економити на оплаті рахунків за електрику, а вивільнені кошти вкласти в розвиток бізнесу.

Також теплові насоси є прекрасним джерелом тепла дляквартир, будинків, офісних приміщень, ресторанів, теплиць, басейнів і АЗС

Тепловий насос для опалення СТО

приклади установки – наші роботи

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Тепловий насос під ключ від підбору до введення в експлуатацію.

Тепловий насос для опалення СТО

ПІДБИРАЄМО ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Тепловий насос для опалення СТО

ПРОЕКТУЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО

Тепловий насос для опалення СТО

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД

Тепловий насос для опалення СТО

МОДЕРНІЗУЄМО ІСНУЮЧІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ