Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

ВСТАНОВЛЕННЯ ТЕПЛОВОГО НАСОСА І ПОСЛУГИ

Обігрів будинку за допомогою традиційних твердопаливних котлів, газового або електрообладнання стає все більш витратним. Компанія «Тепло» йде в ногу з часом – пропонує економічне, ефективне рішення проблеми – монтаж теплових насосів під ключ в Києві і області.

Ми надаємо наступні послуги:

 

 • установка теплових насосів під ключ
 • монтаж теплових насосів
 • модернізація системи опалення
 • монтаж котельні
 • монтаж геозондів
 • теплі підлоги, теплі стіни під ключ
 • установка фанкойлів.
Установка і послуги

Ми незалежна компанія, і не представляємо конкретного виробника. Ми підбираємо тепловий насос, (торгову марку (виробника) модель обладнання) виходячи тільки з конкретних запитів наших замовників.

ЕТАПИ ВСТАНОВЛЕННЯ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ ПІД КЛЮЧ

Установка (монтаж) теплового насоса для опалення відрізняється від монтажу інших джерел тепла. Існують інженерні та технічні особливості, яких необхідно дотримуватись при монтажі. Саме тому проектування та встановлення системи опалення на основі теплового насоса слід довіряти виключно досвідченим фахівцям.

Монтаж системи опалення / котельні / установка теплового насоса.

Протягом 48 годин отримаєте наші рекомендації під ваш запит.

Виїзд на об’єкт і узгодження деталей. Підписання договору.

Проектування системи опалення.

Монтаж системи опалення / котельні / установка теплового насоса.

Запуск. Налагодження.

Навчання користувачів. Технічний нагляд.

Використання опалювальної системи.

Ситуації, які найчастіше зустрічаються у наших замовників це:

 1. коли потрібна установка теплового насоса під ключ, включаючи монтаж опалювальної системи, котельні і т.д. Як правило, це нове будівництво.
 2. коли тепловий насос вже придбаний і потрібен його монтаж, як правило система опалення вже є.
 3. коли потрібна модернізація опалювальної системи …

Тут ми розглянемо обсяг послуг на кожен з цих варіантів і не тільки …

Уявімо, що ви тільки замислюєтеся про те, як заощадити на обігріві будинку, і вже звернули увагу на теплові насоси. У такому випадку радимо вам замовити ПОСЛУГУ УСТАНОВКИ обладнання ПІД КЛЮЧ у компанії «Тепло». Вам не доведеться самостійно робити складні розрахунки, наймати кілька бригад для проведення робіт на ділянці і в будинку.

Установка і послуги

Наші фахівці:

 1. Дадуть відповідь на всі ваші запитання.
 2. Допоможуть вибрати обладнання, розроблять проект, проведуть всі необхідні розрахунки.
 3. Дадуть пораду, де купити тепловий насос, комплектуючі за хорошою ціною. Або, після вивчення кошторису, ви можете виділити бюджет на реалізацію всього проекту. В такому випадку, закупівлю обладнання з наданням детальних звітів і його доставку на об’єкт ми візьмемо на себе.
 4. Підготують котельню, систему опалення, систему гарячого, холодного водопостачання, проведуть водопідготовку. У разі необхідності, будуть також проведені: монтаж теплих підлог, стін, установка фанкойлів.
 5. Встановлять тепловий насос в заздалегідь обладнаній котельні.
 6. Запустять, налаштують систему, розкажуть, як нею користуватися, забезпечать технічний нагляд в перші дні експлуатації..

Заповніть на нашому сайті форму «Підібрати тепловий насос» і ви отримаєте детальну безкоштовну консультацію.

Якщо ви давно вивчаєте можливість переходу на інноваційний спосіб опалення і вже купили тепловий насос, ви можете замовити у нас МОНТАЖ обладнання.

Установка і послуги

Наші фахівці:

 • Перевірять відповідність обраного теплового насоса умов експлуатації
 • Проведуть повний аудит наявної опалювальної системи.
 • Після цього приступлять до монтажу теплового насоса.

Якщо це ВСТАНОВЛЕННЯ ГЕОТЕРМАЛЬНОГО теплового насоса ПІД КЛЮЧ, то буде потрібно провести ряд підготовчих робіт:

 1.  розмітити ділянку під буріння свердловин;
 2. пробурити свердловини, виготовити, встановити геотермальні зонди, прокласти труби зовнішнього контуру;
 3. змонтувати геотермальний колектор;
 4. заповнити зовнішній колектор теплоносієм (етап опресування).

І завершальні етапи:

 1. Монтажники здійснять обв’язку теплового насоса (в рамках монтажу котельні).
 2. Запустять систему опалення, зроблять необхідні настройки.
 3. Розкажуть вам, як користуватися тепловим насосом, забезпечать технічний нагляд на початковому етапі експлуатації.

Яка вартість монтажу теплового насоса

Ціна на роботи може змінюватися і залежить від :

 • Якого типу (повітря-вода або геотермальний), якої потужності, якого виробника тепловий насос ви вирішите встановити.
 • Що покажуть інженерно-геологічні дослідження ділянки: властивості грунту, наскільки глибоко залягають грунтові води, можлива глибина буріння свердловин, їх кількість (в разі установки геотермальних насосів).
 • Яка ступінь автоматизації системи потрібна і т.д.

З цих факторів, і ряду інших особливостей складається вартість установки теплового насоса. Але для того, щоб дізнатися орієнтовну суму, не потрібно проводити складні розрахунки і дослідження прямо зараз. Скористайтеся зручною формою попереднього розрахунку «Підібрати тепловий насос», і ми надамо вам кілька можливих варіантів бюджетів.

Зорієнтуємо по цінам обладнання, виходячи з комплексного аналізу вже реалізованих раніше проектів, аналогічних вашому. Таким чином, ви будете розуміти бюджет і особливості установки теплового насоса, характерні для вашого об’єкта.

Установка і послуги

НАВІЩО ПОТРІБНА МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ

Суспільство розвивається, удосконалюються технології. На зміну традиційним способам обігріву приміщень приходять енергоефективні технології.

До таких належать, в тому числі, теплові насоси, що дозволяють модернізувати високотемпературні системи опалення в низькотемпературні. Іншими словами, замінити звичайні алюмінієві або чавунні радіатори з температурою поверхні 60 ° С, на водяні теплі підлоги, теплі стіни, фанкойли. Це дозволяє підтримувати комфортну температуру в приміщенні при температурі теплоносія в 45 ° С.

Що це дає?

 • По-перше, збільшує площу обігріву.
 • По-друге, дозволяє істотно економити, не витрачаючи зайву електроенергію на нагрів теплоносія до 60 ° С.
 • По-третє, підвищує рівень комфорту.
 • По-четверте, низькотемпературне опалення не пересушує повітря, зберігає здоровий клімат в приміщенні.
Установка і послуги

Саме за рахунок заміни звичайних радіаторів на фанкойли усувається проблема пересушування повітря і підвищується ефективність обігріву приміщення в цілому. Циркулює по трубах теплоносій, температура якого не перевищує 45 ° С надходить в радіатор фанкойла. Вбудований вентилятор проганяє повітря крізь ребра радіатора, тим самим нагріваючи його. Завдяки вентилятору температура швидко передається в повітря і поширюється по всьому приміщенню.

Модернізація системи опалення на базі теплового насоса буде ще більш ефективною якщо є можливість інтегрувати в ланцюг обігріву теплі підлоги і / або теплі стіни.

Останнім часом до нас часто звертаються клієнти з запитами на модернізацію існуючих опалювальних систем під установку теплових насосів. Тому, ми РЕКОМЕНДУЄМО СТВОРЮВАТИ низькотемпературну СИСТЕМУ ОПАЛЕННЯ (теплі підлоги, теплі стіни, фанкойли) вже на початковому етапі будівництва. Навіть якщо зараз ви плануєте опалювати приміщення газовим, твердопаливним або електричним котлом.

З великою ймовірністю по завершенні кількох опалювальних сезонів, ви вирішите встановити тепловий насос – і система опалення під нього буде вже готова. Таким чином, ви збережете максимальну ефективність системи опалення, що працює на основі теплового насоса, не руйнуючи стіни і підлоги. Ви спростите процес модернізації, а решту грошей зможете витратити на більш корисні речі. Будьте мудрими на етапі будівництва.

 • Монтаж геозондів

Самий трудомісткий етап робіт, що включає в себе буріння свердловин, пайку зондів терморезисторними муфтами і їх установку для вертикального грунтового колектора. Саме вони будуть добувати низькопотенційне тепло, необхідне для обігріву вашого будинку.

Сам геозонд являє собою одну або кілька U-образних петель труб, які опускаються в пробурену в землі свердловину. Свердловина ретельно заповнюється розчином для повного контакту поверхні геозондів з землею. Цей процес називається – тампонаж свердловин.

 

Установка і послуги
Установка і послуги

Монтаж теплих стін проводиться за аналогічним сценарієм.

На даному етапі встановлюються прилади опалення, які і будуть вас гріти в зимові холодні вечори. Монтаж теплих підлог включає в себе наступні етапи:

 1. Розрахунок теплої підлоги.
 2. Комплектація необхідними матеріалами (труба, колектор, утеплювач).
 3. Монтаж утеплювача і демпферного стрічки.
 4. Монтаж труб теплої підлоги.
 5. Монтаж колектора теплої підлоги і підвод до нього магістралі.
 6. Опресовка (перевірка герметичності системи).
 7. Заливка стяжки.
Установка і послуги
Установка і послуги

Монтаж теплих стін проводиться за аналогічним сценарієм.

Теплі водяні підлоги не вимогливі до типу підлогового покриття, з часом воно не деформується і не втратить своєї естетичної привабливості.

Ви можете постелити натуральний лінолеум, керамічну плитку, паркет, паркетну дошку або ламінат – при будь-якому з варіантів буде забезпечена ефективна передача тепла. А підвищити ефективність обігріву будинку вам допоможуть фанкойли.

Фанкойли встановлюються в приміщеннях, де немає можливості створити систему теплих підлог або монтаж теплих підлог буде пов’язаний з невиправдано високими витратами.

Замовляйте установку теплових насосів в Києві і області під ключ в компанії «Тепло» вже зараз і починайте економити на обігріві будинку, але не на комфорті перебування в ньому.

Наші контактні телефони 063 106 46 49; 097 667 48 11.

Телефонуйте, залишайте заявку на сайті – ми з вами обов’язково зв’яжемося.

Установка і послуги

приклади установки – наші роботи

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Тепловий насос під ключ від підбору до введення в експлуатацію.

Установка і послуги

ПІДБИРАЄМО ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Установка і послуги

ПІДБИРАЄМО ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Установка і послуги

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД

Установка і послуги

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД
МОДЕРНІЗУЄМО ІСНУЮЧІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ