Інженерні рішення
з ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ

ЗАСТОСУВАННЯ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ

21 століття – століття енергоефективних технологій. Про енергозбереження зараз думають і говорять усі – від домовласників і квартирозйомників, закінчуючи власниками офісних, виробничих приміщень і керівниками різних бюджетних установ.

Найбільш енергоємними системами в плані споживання електроенергії, звичайно ж, є опалювальні системи та системи кондиціонування. Високі технології прийшли і в цю сферу. Йдеться про застосування теплових насосів для обігріву, охолодження приміщень та нагрівання води і басейнів.

Застосування теплових насосів

Тепловий насос для будинку

Зводячи власний будинок, або реконструюючи старе житло, хочеться домогтися максимальних показників енергоефективності. Сучасний будинок повинен бути теплим, комфортним, економним, «розумним». Однак коли мова заходить про обігрів житлових приміщень, в пам’яті спливають невтішні розповіді друзів і знайомих:

  • божевільні рахунки за електрику;
  • непідйомні суми на проведення газу;
  • втомлива заготівля дров;
  • дороге дизельне паливо;

Рішення існує – це застосування теплових насосів для опалення. Проста, геніальна технологія економить ваші гроші і значно підвищує рівень комфорту проживання.

 

Застосування теплових насосів

Система опаленя з використанням теплового насоса, здатна не тільки обігріти будинок взимку. Це ще й економічна система підготовки гарячої води протягом усього року, а в спекотні літні дні тепловий насос буде ефективно охолоджувати приміщення в будинку.

Встановлюючи тепловий насос в будинку, ви одним пострілом вбиваєте відразу трьох зайців. А замовляючи установку системи під ключ в компанії «Тепло», ви вирішуєте широкий спектр завдань: від вибору і доставки обладнання, до його установки і введення в експлуатацію всієї системи опалення.

Застосування теплових насосів

Тепловий насос для басейну

Якщо на вашій ділянці вже є басейн, то ви знаєте, як складно нагріти в ньому воду. Якщо ви тільки плануєте побудувати басейн, то вам потрібно знати, що нагрівальні тени споживають величезну кількість електроенергії. З ними, і без того витратне утримання басейну, перетворюється на справжню фінансову катастрофу.

Застосування теплового насоса дозволить значно знизити витрати на нагрів басейну. Ви зможете прогрівати воду в своєму басейні навіть при вуличній температурі -25 ° С, при цьому в рази зменшити споживання електроенергії.

Встановлюємо тепловий насос для теплиць

Вирощування овочів в теплицях пов’язано з необхідністю круглий рік вирішувати складні завдання. Одну з задач – збір врожаю взимку, ми вирішили за вас. Будь-який власник промислової теплиці знає, як клопітно часом буває забезпечити рівномірний нагрів грунту в теплиці в холодну пору року.                                                                                                        

Цей процес пов’язаний або з великими обсягами робіт, або з високими енерговитратами. Установка теплового насоса «повітря-вода» дозволить економити на електроенергії і забезпечить найбільш комфортні умови для вирощування овочів і зелені.

Така система опалення буде прогрівати не тільки грунт, але і підтримувати оптимальну температуру повітря.

Також ви отримаєте ефективну систему ГВП, забезпечивши полив рослин водою комфортної для них температури.

 

Застосування теплових насосів

Власникам промислових теплиць на замітку. Тепловий насос для теплиць дозволить Вам знизити споживання енергії та використовувати для обігріву екологічно чисте джерело тепла. Повітря і земля в теплиці не забруднюються шкідливими викидами, характерними при використанні традиційних систем опалення.

Застосування теплових насосів

Тепловий насос для квартири

На жаль, багатьом жителям Києва знайома ситуація з перебоями подачі тепла в холодну пору року. Власникам квартир доводиться використовувати електрообігрівачі, щоб підтримувати в приміщенні комфортну температуру.

Для того щоб підняти температуру до + 20 ° С з -22 ° С на вулиці в квартирі площею 50 м², де норматив утеплення стін відповідають показнику 45 Вт з 1 м², потрібно витрачати 2,2 кВт електроенергії щогодини. Рахується це за простою формулою:

(50 м²*45 Вт/м²):1000 = 2,25 кВт

Підрахувати, у що виллється таке неощадливе опалення, ви можете самі. Враховуйте, що співвідношення конвертації тепла в електронагрівальних приладах 1: 1. Тобто для отримання одного кіловата теплоенергії, необхідно витратити 1 кВт електроенергії.

Ось і ми підійшли до доцільності встановлення теплового насосу в квартирі. Щоб остаточно переконатися в цьому, вам потрібно знати всього лише одну цифру – 3,5. Саме в стільки разів ТН економічніше електрообігрівача. При витраті 1 кВт електроенергії ви отримуєте 3,5 кВт енергії теплової.

Як ми пам’ятаємо, тепловий насос працює не тільки на обігрів, а й на охолодження. Завдання кондиціонування, вважайте, теж вирішена.

Для квартир площею понад 80м2 доцільно розглядати установку теплових насосів «повітря-вода», а для невеликих квартир «повітря-повітря».

Тепловий насос для готелю

Як відомо, підвищення масштабу діяльності збільшує необхідність в застосуванні енергоефективних технологій. Тобто в нашому випадку, чим більше площі буде обслуговувати тепловий насос, тим економічніше вийде його експлуатація (!).

Промислові теплові насоси, а саме такі встановлюються в готельних комплексах, потужніші своїх компактних аналогів. А якщо врахувати, що в готелях актуальна задача не тільки обігріву, але і кондиціонування приміщень, а також підготовки гарячої води круглий рік і в великих обсягах, то питання про актуальність застосування теплових насосів відпадає сам собою – встановлювати, однозначно, варто.

Компанія «Тепло» готова запропонувати вигідні умови співпраці власникам готелів, допомогти у виборі обладнання, здійснити установку теплових насосів під ключ.

Застосування теплових насосів
Застосування теплових насосів
Теплові насоси для офісних приміщень, СТО і АЗС

Промислові та комерційні об’єкти також мають потребу в енергоефективних джерелах тепла і системах кондиціонування. Теплові насоси для офісу стануть відмінним рішенням для підтримки в робочих приміщеннях комфортної температури протягом усього року.

Якщо ж ви є власником СТО або АЗС то вам також знайомі труднощі з обігрівом і охолодженням великих виробничих приміщень. Важливу роль відіграє і фактор пожежної безпеки. Традиційні системи опалення та кондиціонування з’їдають відчутну частину бюджету. Мало того, якщо об’єкт розміщений в межах міста, то викид в атмосферу продуктів згоряння знаходиться під суворою забороною.

Тепловий насос є екологічно чистою системою опалення і відповідає вимогам вибухо- і пожежобезпеки.

Замовивши установку промислового теплового насоса в компанії «Тепло», ви зможете почати економити на енергоспоживанні, а вивільнені кошти пустити на розвиток бізнесу.

Аналогічна ситуація з використанням теплових насосів для АЗС. Річна економія при установці ТН на такому об’єкті може становити до 100.000 кВт електроенергії.

Застосування теплових насосів
КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Тепловий насос під ключ від підбору до введення в експлуатацію.

Застосування теплових насосів

ПІДБИРАЄМО ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Застосування теплових насосів

ПРОЕКТУЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО

Застосування теплових насосів

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД

Застосування теплових насосів

МОДЕРНІЗУЄМО ІСНУЮЧІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ